--- WELCOME TO THE RESISTANCE ---

Liebster Blog Award Part 8 - já se neponaučím !!

16. srpna 2014 v 16:58 | Lory |  Tagy
Ne, ne, ne a ne!! Já jsem prostě neponaučitelná, stupidní a nemožná, ale ano, je to tu zase. Tenhle nesmrtelný tag mě ničí, člověk si myslí, že je to pryč, ale on se objeví zase z jiné strany. Je to takový nesmrtelný duch, přízrak a strašidlo všech blogerů, myslím, že každý s tím máme určitě zkušenosti.
Jestli mě ale ještě někdo nominuje a to myslím vážně, ale opravdu vážně, a já bych se to rozhodla přijmout, tak mě na místě zastřelte! To byl jen řečnický obrat, opovažte se to udělat! Jestli to neuděláte, tak odstřelím já vás a myslím to taky smrtelně vážně!!
Ach jo, já to vzdávám. Poslední dny si připadám jako pošuk, ale jinak jsem na tom psychicky už docela dobře. Něco se hold musí obětovat a já jsem nikdy nebyla normální, takže to zas tak veliká změna není. Tentokrát mě nominovala Xanya a Adel což už je nějaký ten čas zpátky - v řádu měsíců - a nedávno jsem narazila ještě na nominaci od Camilly. Našla jsem tenhle článek v rozepsaných, zapomněla jsem na něj a tak jsem teď trochu poupravila odpovědi a odpověděla na otázky od poslední nominovatelky a jdu to zveřejnit. Je to něco na odlehčení. Tak jo holky, ale příště vám to omlátím o hlavu :D Sarkasmus, bylo mi ctí odpovídat na vaše otázky \/Protože už je to přeci jen dlouho, rozhodla jsem se znovu sepsat 10 faktů, ale nominovat už opravdu nebudu. Leda by se tu našel někdo, kdo by o to měl skutečně zájem, tak mi napište do komentářů. Mě totiž nedělá žádný problém vymyslet deset stupidních otázek a nominovat pár lidí, problémem je to, že většina nominovaných potom jen prská a odvětí mi, že dál v tagu pokračovat nebudou a proto mi to připadá zbytečné.
 1. So... kdybych to měla narychlo sepsat, tak jsem hardcore fan of Linkin Park and Skillet -> Proud Soldier and PanHead. Idiot, Echelon, Warsie, Trekkie, Maggot, Parawhore, BVB Army, Blogger... a 14. listopadu pojedu na THP tour do Vídně, nemůžu se dočkat :3
 2. Mám od malička tak trošku jiný úhel pohledu na svět, proto některé věci vidím jinak a spoustu jich chápu rozdílně.
 3. Už dva roky nosím přezdívku Lory. Původně to byl jen internetovej nick, ale teď to pro mne znamená mnohem víc, je to jako mé druhé jméno. Líbí se mi, když mi takhle říkají přátelé, někteří mi neřeknou jinak, ale když na mě někdo s kým moc nevycházím nebo prostě ten, komu jsem to nedovolila, zavolá: "Hej Lory!" nebo "Loro!" tak to bych potom vraždila
 4. Spím v ponožkách, pořád. Ať je 40 stupňů mě to je fuk. Hodně lidí o mě tvrdí, že jsem hypochondr, no a?
 5. Většinou moc dobře nezapadnu do kolektivu, ne-li vůbec. Mám kliku, že jsem potkala pár strašně úžasnejch lidí na gymplu, jinak se se mnou skoro nikdo nebaví a já jen nechápu proč.
 6. Jsem ateista, ale když už tak se přikláním k Satanovi... bahabha, berte to s nadhledem.
 7. Nejoblíbenější barva je černá, protože mě naplňuje. A potom fialová s modrou.
 8. Poslouchám hlavně metal (nu, heavy, death atd.) potom punk, rock a dubstep. Nemám ráda škatulkování, proto se nebudu nazývat ani metalistou, ani rockerem, ani punkerem, dubsteperem... a co já vím, co ještě všechno je. Nemám ráda jeden konkrétní styl, třeba se mi taky líbí francouzské písně, zamlouvám se mi hippie a 70sátá léta...
 9. Chtěla bych se naučit hrát na bicí nebo kytaru, ale jsem antitalent na noty a věci s nimi spojené, takže mám nejspíš smůlu.
 10. Ujíždím na angličtině, tenhle jazyk je moje vášeň.

Otázky, které mi položila Xanya:
 • Oblíbená zmrzlina? >> Čokoládová forever!! Ale třeba i banánová, ono je to celkem jedno, když je horko jste rádi za každou.
 • Taky se modlíte k bohovi lenosti, aby byly prázdniny dřív? >> Ani netušíš, jak strašně často :D Ne ono jak kdy. Na začátku jsem prázdniny vůbec nechtěla, teď si uvědomuju, že jsem ráda, že jsou a že to bude za chvilku zase pryč. Ale pořád nevím, jestli být ráda nebo ne.
 • Četli jste někdy mangu? >> Hmm, no když ti řeknu pravdu, tak mě asi zabiješ, takže ti musím lhát a říct, že ano, z čehož inteligentní člověk pochopí, že jsem to ve skutečnosti nikdy nečetla... ooops, jsem mrtvá :D
 • Tygři nebo pegasové? >> Tygříci přece, takový mazlivý kočičky, ťuťu...
 • Momentálně nejoblíbenější písnička? >> Momentálně... Move Shake Hide od Marmozets. Strašně boží skupina, kterou ovšem nikdo nezná, sakra ten svět je divnej! - To byla odpověď z dřívějška, nemám to srdce ji mazat, takže moje momentální top je Comatose od Skillet. Jop, jak posedlá.
 • Baví vás krváky? >> Strašně moc, miluju krev, ale nesmí být moje, potom stačí jenom trocha a už omdlívám, blé. Letos jsme na DZ měli staviště s první pomocí a na podlaze ležel kluk, vedle něhož byla louže barviva a já tam sebou málem sekla na zem vedle něho. I když jsem celou dobu věděla, že to je jen barvivo a ne opravdová krev.
 • Jaký jazyk by jste chtěli umět? >> Chtěla bych umět perfektně anglicky a obstojně - což je nereálný - francouzsky. Chci jednou angličtinu studovat a hodně využívat, baví mě to, strašně moc.
 • Plánujete zůstat v ČR až budete dospělí? >> Určitě ne, vypadnu jen co to půjde.
 • Názor na barevný vlasy? >> Co chceš slyšet, barva jako každá jiná, není na tom nic špatnýho, už proto, že já mám nepřirozeně barevný vlasy ^^ Respektive měla, fialová je momentálně už skoro v háji. Je to hezký, ale nesmí se to přehánět, když má potom někdo například zeleno-modro-červeno-blonďatý vlasy, tak už potom nevypadá moc jak člověk, ale spíš jako vodník a to se mi už moc nelíbí. Hlavně záleží na tom, jak kvalitně je ten člověk obarven. V mém okolí se pohybuje jedna holka na "červeno" jenže její červená moc jako červená nevypadá a má to jen na horní části vlasů, takže jí všechno prorůstá. Na druhou stranu znám spoustu lidí, kteří mají opravdu krásně obarvené vlasy na rudo, jednou jsem potkala úžasnou modrovlásku a to je potom krásné.
 • Víte co je cosplay? >> Více méně ano :) Podle kamaráda by se prý ke mě hodilo tohle. Prý vypadá jako já :D

Otázky od Adel:
 • Kolik máš rukou? :) >> Rukou??? No hádej, deset xD
 • Kdo nebo co ti dokáže zpravit náladu? >> Přátelé a když oni njsou na blízku, vždycky mi pomáhá hudba.
 • Miluješ lívance? >> Kdo nemiluje lívance?
 • Miluješ Prahu? >> Jsem rodilej Pražák zlato ^^
 • Máš sourozence? >> Ano.
 • Co tě dokáže rozzuřit? >> No mě obyčejně jen tak někdo nevytočí, většinou jsou to takový nesmysly, jako když se hádáme o hudbě, filmech... a tak, ale to mě do deseti minut přejde, ale potom když se někomu povede opravdu mě naštvat, tak s ním vedu tichou domácnost klidně i několik měsíců a na rovinu: nevyplácí se mu to, protože často když jsem rozzuřená, se tak úplně neovládám a vyvádím nesmysly, které sice mě neuškodí, ale někomu jinému možná jo... většinou jsem takhle naštvaná kvůli povaze toho člověka, třeba že se nade mě dlouhodobě povyšuje, dělá ze sebe machra a ze mě přitom debila., nebo mě pomlouvá za zády a lže mi.. to je složitější, nepochopíte to.
 • Jak se máš? :D >> Hmm, obstojně, jde to.
 • Co děláš? :D >> Odpovídám na tvoje otázky a prolejzám YT.
 • Už mně nic nenapadá. Máš ráda můj blog? XD XD >> To je hloupá otázka, jistě že ano!! :)
 • Máš ráda školu? :D >> Školu ne, ale některý lidi v ní jo :)

Otázky od Camilly:
 • Co obdivuješ? >> Obdivuji demenci některých lidí, kolikrát to zachází tak daleko, že si říkám jestli nejsou nemocní. Když to vezmu vážně, tak obdivuji moje lásky. Obdivuji lidi, kteří umí dobře fotit a psát, obdivuju lidi, kteří jsou upřímní a udrží tajemství a obdivuji lidi, kteří vydrží v mé blízkosti.
 • Kterou knihu čteš, nebo bys mohla číst, stále dokola? >> Tygří ságu, přesněji první díl - Tygrovo prokletí. Vlastně jsem jí už několikrát dokola četla.
 • Žiješ spíše v teď a tady, vracíš se do minulosti nebo hodně plánuješ budoucnost? >> Jsem člověk žijící současností, žiju okamžikem a snažím se si ho vychutnat. Samozřejmě, že se taky starám v rámci možností o budoucnost, na některé části minulosti bych nejraději zapomněla... zase jak na které chvilky, něco je hezké...
 • Kdybys měla jednu jedinou možnost něco - cokoliv změnit, co by to bylo? >> Smýšlení lidí a to kam tento svět spěje. Ženeme se do záhuby. Ubližujeme druhým a přitom si neuvědomujeme, že jim ničíme životy a nebo ještě lépe - uvědomujeme a dělá nám to radost. Ničíme planetu a jsme tak hloupý, že nám ještě nedošlo, že tímto počínáním za nedlouho zničíme i sebe...
 • Kde bys nejraději strávila prázdniny? >> Řídím se pravidlem, že nezáleží na tom kde jsem, ale s kým jsem. Takže kdekoliv s přáteli a rodinou, zkrátka s lidmi, na kterých mi záleží a které mám ráda. Je mi fuk kde, ale nebylo by od věci moře s pěkným městečkem, kam by se dalo po večerech chodit a tak.
 • Jakou knihu by sis chtěla přečíst a proč? >> Už nějaký ten čas čekám až se v knihovně uvolní Hvězdy nám nepřály, tuhle knížku bych si chtěla přečíst strašně moc, ale protože se mi nechce jí kupovat, musím čekat. Proč? Protože hodně lidem okolo mě něco dala, říkají že jim změnila pohled a byla úchvatná, chci to poznat a vědět proč to říkají.
 • Jaké typy obálek se ti líbí nejvíce? >> Máš na mysli knížky, že? No něco tajemného, takový chaos, temno, že v tom každý vidí něco jiného... je to těžko popsatelné.
 • Jakou píseň si nejčastěji prozpěvuješ? >> Momentálně asi A Line In The Sand, je to srdcovka a miluju její text :)
 • K čemu se musíš přemlouvat? >> Notak už se z tý postele vyhrab! Ukliď to, dělej! Napiš ten úkol! Koukej se učit, další čtyřku nepotřebuješ!
 • Byla jsi na filmu Hvězdy nám nepřály? Líbil se ti? >> Nebyla, bohužel, ale nejdřív si chci přečíst knížku a až to půjde, film si určitě stáhnu a podívám se na něj. Dám vědět.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 adelsdiary adelsdiary | 16. srpna 2014 v 21:46 | Reagovat

Chvilku jsem jsi říkala "Já jsem tě nominovala?" a hned jak jsem spatřila svoje otázky, tak mi to došlo. :D Já vím, některé otázky byli hloupé, ale co už... :D Jinak děkuju, že jsi odpověděla :D :)

2 Markeet Markeet | Web | 17. srpna 2014 v 10:40 | Reagovat

Ahoj :-) už jsem ti ohledně toho jednou psala takže se omlouvám :-) mohla bych tě poprosit ještě o jeden hlásek co jsi posílala mému kocourovi? odkaz stále na blogu :-)

3 Luss^^ Luss^^ | Web | 17. srpna 2014 v 12:10 | Reagovat

Tolik nominací,momentálně jsem na tom stejně taky bych to měla vyplnit. :D

4 - monika - - monika - | Web | 17. srpna 2014 v 15:29 | Reagovat

... já taky spím v ponožkách ... bez nich prostě neusnu, nejsi jediná ...

5 silluety silluety | Web | 17. srpna 2014 v 16:34 | Reagovat

Tak příště ho nedělej a skonči to :D
Hej kámo.. noty na kytaru a bicí nemusíš umět :D mě u kytary stačí jenom, když vím konkrétní akordy té písně a jedu si to :D a na bicí.. rozodně se tam určitě není nic napsaního něco jako: "a,d, fis, cis" a další tyhle noty :D emm.. nehraju na ně, ale chci hrát, ale tohle jako u dalších nástrojů určitě není :D tyhle nástroje patří mezi ty lehčí :D
v ponožkách spim jenom v zimě O.o to sem ještě neviděla :D pako :D
taky nezapadám do kolektivu :D tak aspoň někdo .d

6 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 17. srpna 2014 v 20:42 | Reagovat

Ty ráda píšeš takže ti to nedělá problémy :) já už bych dotohodle nešla :(

7 Luci Luci | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 21:54 | Reagovat

taky věčně spím v ponožkách :D a demence některých lidí nezná hranice :DD

8 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 17. srpna 2014 v 22:27 | Reagovat

Hvězdy nám nepřály bych si taky chtěla přečíst... a z toho samýho důvodu :D
S tím přemlouváním se jsem na tom stejně... ještěže není škola.
Lívance!

9 BeeDee BeeDee | Web | 17. srpna 2014 v 23:16 | Reagovat

haha jednu dobu se to točila mezi mojema affs, který se většinou navzájem znají a pořád dokola mě někdo nominoval xD

10 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 18. srpna 2014 v 12:02 | Reagovat

Přesně tak! Vždycky si říkám, že je to už za mnou a zničehonic se to zase objeví!
Taky už nenominuji. Doufám, že tím aspoň snižuji šanci, že se to ke mě vrátí. :D

11 Kačíí Kačíí | Web | 18. srpna 2014 v 17:11 | Reagovat

Podle mě tenhle tag tady bude pořád.... vždycky je chvilku pryč a pak zase na někoho přiletí :D :D Jak nějaká nakažlivá nemoc, která se rychle šíří :D Pěkně zodpovězeno, na něco mám stejný názor.! :D :D Jsem ráda, že jsi nenominovala :D

12 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 24. srpna 2014 v 20:14 | Reagovat

Moc se mi líbí, jak si to celé zpracovala :D z tvých odpovědí jde vidět, že tě to celkem s**e :D což je vtipné a odlišné od ostatních :D :D ale proč to děláš, když nechceš ? :D

13 GEORGIANNE GEORGIANNE | Web | 21. června 2015 v 9:02 | Reagovat

nebankovní pujčka na směnku ostrava :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dream big, work hard and don't be an asshole. - Mike Shinoda

Lory 2013 - 2015