--- WELCOME TO THE RESISTANCE ---

1. narozeniny blogu

23. září 2014 v 15:58 | Lory |  Lory & Universe
Člověku se ani nezdá, jak čas strašně rychle plyne ku předu. Vidím to jak včera, co jsem naprosto bezmyšlenkovitě klikla na "Založit nový blog". Bylo to amatérské gesto, já netušila jak to na blogu chodí a ani jsem nevěděla, co budu psát, články bývaly často převzaté nebo se jednalo jen o fotografie s dětinským popiskem, ale každý jsme nějak začínal. Připadá mi neuvěřitelné, že teď to bude přes dva roky, co se věnuji blgování a přesně rok od doby, co jsem položila základní kámen LU. Nic to pro mě původně neznamenalo, ale teď je pro mě blog neodmyslitelnou součástí života, místo kam můžu utéct a publikovat svou tvorbu, díky LU jsem si uvědomila, co mě skutečně baví a co chci dělat, za to statisíckrát děkuji.
Nedávno jsem si začala projíždět staré články a musela jsem se nad nimi smát. Je až neuvěřitelné, jak jsem se za tu dobu změnila, můj způsob vyjadřování je na mnohem lepší úrovni. Vždy jsem se bála říct nahlas svůj názor, ale tady jsem se naučila ho správně podat a zformulovat, stát si za svým, už žádné kňourání a sezení v koutě, každým dnem se cítím silnější, ačkoliv každý z nás má nějaké tmavé chvilky, jak můžete sledovat i z aktiálních úvah a článků.

Dost řečí, dnes je 23. září a LU tedy slaví jeden rok exisence, pojďme si tedy shrnout, co všechno zásadního se za ten čas událo...
UDÁLOSTI NA LU
Nyní můžete na blogu najít několik projektů, do kterých se můžete velmi snadno zapojit, jako první byl založen projekt Music Challenge 2014, u něhož doufám, že se mi podaří dokončit do konce tohoto roku, ráda bych zase rozjela psaní článků na toto téma, pokud bude čas.
Dalším projektem je Life Is Unfair, který má za účel zvýraznit šikanu v dnešní době a pokusit se proti ní aspoň tímto způsobem bojovat, budu ráda za každého účastníka projektu, zabere vám to chviličku, není to nic složitého a třeba tím někomu pomůžete, ukážete mu naději.
Krom projektů, které zde máte k dispozici, se mi podařilo zavést i blogový fanclub LP, do kterého můžete samozřejmě také zapsat, pokud byste měli zájem.

NAŠE ÚSPĚCHY
Úspěšně jsem se zúčastnila několika pisatelských soutěží...
× Na začátk dubna tohoto roku jsem se zúčastnila celorepublikové soutěže s mojí povídkou Modrá hvězda a vyhrála jsem první místo mezi více než 200 konkurenčními pracemi.
× Před nedávnem jsem se zúčastnila soutěže v rubrice Fora Musica na Srdci blogu s recenzí na nedávno vyšlou The Hunting Party a též jsem získala první místo - diplom.

LU V ČÍSLECH
Články:
× Za ten rok, co sedím za pc - to není přesné, já za ním spíše stojím, protože ho mám na skříni a židle je moc nízká - se mi podařilo napsat a publikovat 378 článků, což není nic převalného, ale zároveň je to dost slušné číslo, se kterým jsem spokojená.
× Deseti nejkomentovanějšími články byly: Would You Still Be There >> kresba s 23 komentáři, Archiv designů blogu (21 komentářů), Picture Of The Month - June (též 21), Fuck you 1D and JB!!! (21 komentářů - prosím neberto to přehnaně ofenzivně, je to už poměrně dávno, co jsem ten článek psala, nechci tu být vyloženě za hatera nebo něco podobného), Wanna Be My Affs? (Již 21 se vás zapsalo), Ikonky (20 komentářů), >> Life Is Unfair >> Please, help us! (20 účastníků), From yesterday (Zaujalo 19 lidí), Instalace Photofiltre Studio X + Čeština do programu (19 komentářů) a top desítku uzavře Modrá hvězda s 18 ti komentáři.
× Nejvíce článků jsem napsala v listopadu 2013 (59 článků) a nejméně v červenci 2014 (pouhých 11 článků za měsíc).
Návštěvnost:
× V první řadě vám chci moc poděkovat za krásnou návštěvnost, která už se přehupuje i přes tři stovky, opravdu moc děkuji, dobř se na takováto čísla kouká...

× Do dne 23. 9. 2014 a hodiny 15:23 bylo na LU zaznamenáno přes 10777 návštěv, což je přímo magické číslo, díky!


CO NÁM PROZRADILY ANKETY?
Krom jedné stále ankety, neboli POTM, která probíhá po celý rok každý měsíc, je tu také bezpočet dalších drobných. A proč ty tady jsou? Abychom se dozvěděli něco víc o sobě! A tak jsem se rozhodla uveřejnit výsledky těch nejzajímavějších z nich:

Větší část z návštěvníků blogu jsou rockeři (27,2%) či metalisti (16%) a nejčastěji dívky od 10ti do 15ti let (63,8%), máte rádi sci-fi (38,5%) a přednost dáváte knihám, ačkoliv na filmy se taky rádi podíváte (27,9%). Nejčastěji čtete věci ze života adminky, úvahy a tak podobně (36,4%) a to nejčastěji v úterý (19,2%). Vaším nejoblíbenějším ročním obdobím je léto (44,9%) a zima (25,6%). Věci jako je fb používáte jen proto, abyste byli v obraze a nejste na něm od rána do večera (47,5%). Velká čát z vás zažila šikanu na vlastní kůži (75%). Vaše barva očí je nejčastěji modrá a zelená (33,3%) a nejoblíbenější barvou bývá černá (32,7%). Vaším nejoblíbenějším členem Skillet je Jen (42,9%) a z LP je to Chester (46,2%) a Mike (40,7%), o nejoblíbenějším albumu nedokážete rozhodnout (33,3%). Ze SW máte nejraději Luke Skywalkera (41,2%) a epizodu V. TESB (41,2%)

LOGO BLOGU
V průběhu tohoto roku jsem též vytvořila vlastní logo blogu, které se stalo jeho neodmyslitelnou součástí:

PROMĚNY
Byli jste také svědky změn vzhledů, celkem jsme zde měly tři kabátky, do budoucna plánuji nový layout, který už mám skoro vytvořený a měla bych ho nastavit někdy začátkem října, pokud možno. Jestli máte zájem udělat si takový malý výlet do minulosti, můžete se mrknout do nedávno zavedeného Archivu designů blogu.

ZAČÁTKY NA YT
Po vánocích jste také mohli sledovat, že na blogu začala více méně přibývat videa z mého youtube kanálu. Jedná se většinou o návody, které mají maximálně sto zhlédnutí, ale i tak, každý někde začínal, ačkoliv nejsou nijak extra kvalitní, svému účelu slouží dobře. Do budoucna uvažuji natočit konečně Výslech nebo nějaký vlog a tak dále, jenže není moc příležitostí - se zlomenou rukou toho moc nenatočím - a pořád si nejsem moc jistá. Každopádně pokud vás tato oblast zajímala, můžete se podívat na můj YT kanál.

SOLDIERS STRÁNKA BLOGU
Jak to lépe říci, dříve jsem psala blog jako typický fanblog, později jsem začala psát delší články na úvahy a tak podobně, ale to hlavní co jsem chtěla poznamenat je to, že blog je stále z jedné polovimny či třetiny věnován LP. A poslední dobou začínám i častěji psát články o hudbě, skutečně mě to baví.


PRO VÁS
Krom různých volých designů, ikonek, návodů či grafických tutoriálů, najdete zde i recepty nebo recenze, jsem si pro vás chtěla připravit velký článek plný rozvrhů, tak aby si v tom každý z affs i vás ostatních něco našel, mám už asi deset kousků hotových, ale bohužel po nehodě s mou rukou nejsem schopná vytvářet žádnou grafiku, tak mi to prosím odpusťte, článek přidám později a dondám na něj odkaz i sem, ještě jednou se omlouvám. Původně jsem taky chtěla natočit nějaké B-Day video, ale z toho taky sešlo...

PRO NÁS
Byla bych skutečně ráda, kdybyste si našli pár minutek a věnovali je tomuto dotazníčku - odpovědí už mám sice dost, ale pokaždé je co zlepšit, nemám pravdu? Také byste se mohli kouknout do návštěvní knihy, která zeje prázdnotou. Taky se můžete vyjádřit do komentářů a... no, známe to všichni.

PODĚKOVÁNÍ
Nakonec chci dodat jen jediné: děkuji. Děkuji vám všem, protože bez vás by to nebylo nikdy ono. Děkuji mým rodičům, kteří mi poskytují na psaní čas, i když vím, že by byli radši, kdybych dělala něco jiného. Díky kamarádce Dájje za podporu, za podporu od vás všech, protože tohle pro mě vážně hodně znamená a já vám díky, že mi pomáháte realizovat si sen. Díky, že mě doprovázíte na tomhle dobrodružství! Našla jsem díky blogu sama sebe a spoustu se toho naučila...Takže:

VŠECHNO NEJLEPŠÍ LU A AŤ NÁM TO JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO VYDRŽÍ!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 23. září 2014 v 16:06 | Reagovat

Všechno nejlepší :) Jen ať ti ten blog vydrží ještě 2x tak dlouho :) Jinak zajímavé shrnutí :)

2 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 23. září 2014 v 16:26 | Reagovat

Všechno nejlepší a ať se ti daří jako v minulosti :) A hlavně, ať sem chodí ostatní co nejvíc a líbí se jim u tebe ;) Máš moc super blog, byla by škoda s ním někdy skončit :)

3 Faint Faint | Web | 23. září 2014 v 16:48 | Reagovat

Waw! Všetko najlepšie! Totálne ma to prekvapilo, keď som sem prišla, myslela som si, že tento blog má už niekoľko rokov a ty si dosť úspešná blogerka. A som strašne rada, že si ma prijala medzi affs a že som mala možnosť ťa bližšie spoznať :) Si úžasná osoba :)

4 Wiky Dream Wiky Dream | Web | 23. září 2014 v 17:22 | Reagovat

Páni, už to je rok jo? Tak to to opravdu rychle letí, každopádně já ti moc blahopřeju.. blog ti šlape jako hodinky, články jsou úžasné a máš dobrou návštěvnost, tak ať ti to takhle jde i dál a ať tenhle blog hodně dlouho vydrží, protože si myslím, že ne jen já, ale hodně lidí se sem rádo vrací :-)

5 Kimmi Kimmi | Web | 23. září 2014 v 17:55 | Reagovat

Moc krásný a koukám, že i úspěšná blog! Moc gratuluji a přeji všechno nejlepší! :) A co nejvíc dalších let ONLINE! :D

6 Kimmi Kimmi | Web | 23. září 2014 v 17:55 | Reagovat

*úspěšný

7 Luss^^ Luss^^ | Web | 23. září 2014 v 18:03 | Reagovat

Gratuluju! Doufám že tu ještě dlouho budeš. ^^

8 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 23. září 2014 v 19:06 | Reagovat

Happy Birthday LU :) pořád si živě pamatuju jak ses rozhodovala jestly máš přejít na blog.cz z tvého původního webu... jsem moooc ráda že jsi s blogováním spokojená :) jinak bych ztratila svoje oblíbené SBéčko :( moooc doufám a přeju si abys tu byla ještě moooooooooc dlouho <3

9 silluety silluety | Web | 23. září 2014 v 20:39 | Reagovat

Tak to všechno nejlepší :3 za chvíli tu s blogem též budu slavit rok :3 :D heeh :D
změny blogu byli strašně super ohledně desingu :3 :D

10 Kikča Kikča | E-mail | Web | 24. září 2014 v 17:43 | Reagovat

Gratuluji!
Jsi opravdu skvělá blogerka! A všichni jsme moc rádi že tě tu máme Lory.. :-)..
At se ti daří, měj hodně trpělivosti a hlavně hodně nápadů. :-)
Též můžu podotknoutže designy jsou úžasné :-) :-D...
At se ti daří a vydrž tu dlouho! :-)

11 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 24. září 2014 v 18:17 | Reagovat

Všetko najlepšie! Aj keď nie sme spratelené blogy veľmi dlho, už dosť dlho som to tu sledovala... všimla som si ťa vďaka blogu graphics-hut asi... pred vyše pol rokom a aj keď nekomentujem, ver mi, že z úzadia sa pozerám ;)
Gratulujem ku všetkým úspechom, fantastickej návšetvnosti a držím palce, nech ti to vydrží čo najdlhšie! :)

12 Luci Luci | E-mail | Web | 24. září 2014 v 19:57 | Reagovat

opožděně přeji všechno nejlepší milý blogu!!! :)) ta návštěvnost je opravdu krásná :) a první místo? wow! moc ti gratuluji :))

13 Nats Nats | E-mail | Web | 24. září 2014 v 19:59 | Reagovat

Tak to gratuluji :) Doufám že ti tenhle blog vydrží ještě hodně dlouho :) A taky gratuluji ke všem úspěchům :) Ty začátky jsem měla podobné :D Nebo možná spíš ještě mám :D A doufám že můj blog bude taky úspěšný :) Tak přeju hodně štěstí a nervů :)

14 - monika- - monika- | Web | 25. září 2014 v 18:11 | Reagovat

... opožděně ... všechno nejlepší, doufám, že budeš blogovat ještě hodně dlouho ...

15 Xanya Xanya | Web | 25. září 2014 v 19:48 | Reagovat

Opožděně vśechno nejlepší,jsem ráda,že jsi to dotáhla do jednoho roku,přijde mi to jako včera když jsem sem poprvé přišla... *důchodce mode activate X.x
Zkrátka doufám,že budeš blogovat ještě dlouho a ať se ti daří stejně jako doteď :)

16 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 25. září 2014 v 21:42 | Reagovat

378 článků? o.O Uh, tak to mám ještě co dohánět...
Teď bych měla napsat něco originálního... ok, až ovládnu svět, přežiješ a možná budeš mít nějakou tu vyšší pozici. Heh?
Fajn, radši zůstanu u klasiky - všechno nejlepší!

17 viscovim viscovim | E-mail | Web | 25. září 2014 v 22:22 | Reagovat

Gratuluju! A 378 článků? Tak to je hodně vysoký číslo.
Jak koukám jsem opravdu velmi originální s blahopřáním :D
Takže teda...
Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a... ať máš hodně kamarádů! :D

18 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 26. září 2014 v 15:07 | Reagovat

Tak to blogu dodatečně také gratuluji k narozeninám! :)
Tolik článků? Já ho mám o něco dýl a jsem ráda, že jsem se přes ty 3 stovky vůbec přehoupla.. mám co dohánět :D

19 Kessi Kessi | Web | 27. září 2014 v 12:37 | Reagovat

To je bezvadný :D Další narozky jéééj :D Já jsem hrozná protože narozky mýho blogu vždycky zmeškám takže si budu muset počkat :D Mě taky přijdou strašně zvláštní články co jsem tenkrát psala :D jinak bez blogu bych už asi nemohla být je to moje součást :D A já už bloguju 5 let :D

20 majas-serials majas-serials | Web | 30. září 2014 v 21:20 | Reagovat

Tak teda já se musím přiznat, že jsem všechny narozeniny svého blogu prošvihla :D ale teda vůbec jsem si neuvědomila, že už máš blog tak dlouho. :D tak gratuluji, sice trochu pozdě, ale to já vždycky nějak nestihnu,doufám, že tě blogování bude bavit ještě dlouho. :) Nechci přijít o tvé články..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dream big, work hard and don't be an asshole. - Mike Shinoda

Lory 2013 - 2015