--- WELCOME TO THE RESISTANCE ---

Prezentace

21. ledna 2015 v 16:21 | Lory
Jak začal školní rok, přišlo s ním tentokrát i velké množství referátů, však to všichni známe. Nejsem v tom žádný odborník, ale vytváření prezentací mě baví a tak jsem si řekla, že by přeci byla škoda je použít jen jednou a pak nechta zapadnout někam do počítače. Sama znám ze zkušeností, že pokud zapomene, hodí se nám pak cokoliv, co na dané téma seženeme a jelikož si myslím, že moje referáty jsou vcelku obsáhlé a obsahují alespoň to základní a podstatné na dané téma, nebylo by možná na škodu zavést takový článek, kam bych právě své prezentace přidávala. Budu ráda, pokud se někomu hodí a případně je ocení. Pozor - to ale neznamená, že si stáhnete referát, přepíášete jméno autora a budete vydávat za své. Samozřejmě, že bych to nejspíš nezjistila, ale pokud máte něco jako svědomí, tak alespoň mne by se tento skutek příčil. Ne každý musí mým poznámkám rozumět a navíc, když už jsem si s tím dala práci, bylo by trošku nefér ani nehnout mrvou a mou často několika hodinou práci si přivlastnit, nemyslíte?

-------------------------------- ✝ ✞ ✝ --------------------------------
Prezentace na téma "Zážehový motor" z října roku 2014
Tuto prezentaci jsem tvořla za účelem referátu z fyziky. Po odprezentování podle mého sklidila docela úspěch, dostala jsem známku za plný počet bodů. Snažila jsem se ji trochu oživit, aby to nebylo jen to odrhané téma nějakého motoru. Je tam hodně obrázků, zvýrazněných poznámek a celé je to brané trošku s nadhledem a přístupem, který vyhovuje těm méně studijním typům z nás.-------------------------------- ✝ ✞ ✝ --------------------------------
Prezentace na téma "Skillet" z 18. září 2014
Na začátku roku bylo naším zadáním vytvořit jakoukoliv prezentaci na libovolné téma a jelikož jsem tehdy dopisovala článek o Skillet, napadlo mě je předpřipraveně použít i zde. Navíc jsem uměla celý text nazpaměť, když jsme ho vymýšlela já, což byla značná výhoda.


-------------------------------- ✝ ✞ ✝ --------------------------------
Prezentace na téma "Krápníkové jeskyně" z 31. října 2014
Možná překvapuhící, ale skutečně to bylo tvořeno na hodinu chemie. Šlo zde o vápenec. Opět je tam odně obrázků, přidané mapy a zajímavsti na závěr, zvýrazné hlavní body a poznámky. Dalo mi to dost práce, ale myslím si, že je podařená.


-------------------------------- ✝ ✞ ✝ --------------------------------
Prezentace na téma "Poruchy zraku" ze 17. listopadu 2014
Zde se jedná asi o nejnovější výtvoru, který jsem ještě nepřednášela. Pozadí stránky je vyjímečne bílé. I zde je plno obrázků, mnou vytvořené základní osnovy ke každému zrakovému postižení, přes příznaky a průběh, až po léčbu. A na závěr znovu zajímavost, doufám, že vtipně podaná.


-------------------------------- ✝ ✞ ✝ --------------------------------
Prezentace si můžete volně stáhnout po kliknutí na obrázky, pokud by to povás chtělo i heslo, nejspíš by mělo pasovat "lory-universe". Postupem času budu do tohoto článku přidávat další, podle toho, zda nějaké vytvořím. Využívejte podle rozvážení, ale nezapomeňte, kdo je jejich autor...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 21. ledna 2015 v 18:07 | Reagovat

Ty jeskyně mohou být zajímavé

2 Kačíí Kačíí | Web | 21. ledna 2015 v 19:23 | Reagovat

Taky jsem dělala referát na Zážehový motor:DD Taková náhoda:O
Ty referáty jsou prostě božský! To já když dělám referát, tak je to jenom text a sem tam nějakej obrázek, ale ty tvoje jsou vážně úžasný!:) Nejvíc se mi líbí ten o Skillet:)

3 Beatricia Beatricia | Web | 21. ledna 2015 v 19:44 | Reagovat

Výborné a poutavé titulky prezentací. Témata jsou zajímavá a mají vysokou vypovídací hodnotu. Takový referát si nikdo nedovolí přivlastnit, to by odporovalo blogerské etice. Držím ti moc palce. ☼☼☼

4 Rosetta Rosetta | Web | 22. ledna 2015 v 20:53 | Reagovat

[3]: Někteří lidi nemají ani charakter ani svědomí :( takže by se určitě někdo takový našel!!! Ještě že já už takový starosti nemám :)

5 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 0:09 | Reagovat

Máš u mě diplom za bleskovku ;)

6 adelsdiary adelsdiary | Web | 23. ledna 2015 v 14:35 | Reagovat

Ahoj Lory,
jsem zpátky ve hře a omlouvám se, že jsem dlouho neobíhala a dokonce i pochopím, když už mě nebudeš chtít mezi affs, ale jenom bych ti chtěla říct, že já na tvůj blog budu pořád chodit a číst si ho. Je mi to vážně líto, že jsem nemohla, ale moje vysvětlení je v článku na mém blogu, ale nemusíš ho číst. Ještě jednou se ti omlouvám i za mojí hloupost. :)
Tak se nezlob... Adel

7 majas-serials majas-serials | 5. února 2015 v 13:20 | Reagovat

Díky bohu, že my jsme vždycky měli jen minimum referátů jsem hroznej nervák :D No teda upřímně z fyziky bych žádnou prezentaci dělat nechtěla asi bych to vůbec nepochopila. :D Prezentace jsou skvělé je vidět, že je dělat umíš, máš to všechno skvěle vymyšlené. Prezentace o zážehovém motoru má skvělé pozadí, jen mi tam vadí, že se text objevuje po větách, je to takové moc zdlouhavé, ale jestli jsi o tom měla, co povídat tak je to v pořádku. Skillet prezentace, tam se mi líbí ten nápad s tím, že máš všechny obrázky kulaté působí to opravdu pěkně, ale máš tam docela nahuštěnej text. Připomnělo mi to, když jsem v prváku na střední dělala svou prezentaci o skupině a víš co? :D Byli to Linkin park. :D U krápníkových jeskyní mi zase vadí ten text a je nejméně zajímavá zhlediska grafického :D Poslední prezentace je skvělá, vím, že ten text je tam kvůli tomu mluvení takhle, docela bych si i tvojí prezentaci poslechla. Když si vzpomenu na moje prezentace, tak se jdu zahrabat a to jsme na to měli přímo předmět. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Dream big, work hard and don't be an asshole. - Mike Shinoda

Lory 2013 - 2015